שולחן קק"ל

שולחן קק"ל כמו שאנו מכירים אותו השולחן הכי ישראלי שיש, אין כמעט פארק, גן שעשועים או חוף שאין בו שולחן קק"ל

שולחנות פיקניק

שולחנות קק"ל

אין הרבה המצאות ישראליות מוצלחות כל כך כמו שולחן קק"ל. מדובר באותו שולחן שאנחנו מכירים מהפיקניקים, מהטיולים בשמורות הטבע ומהיערות ברחבי הארץ. זהו למעשה שילוב של שולחן ושני ספסלים משני צדיו. מסתבר כי זה שילוב מוצלח ביותר, אשר מאפשר מגוון רחב מאוד של שימושים. מעבר לכך, שולחן קק"ל כבר נצרב בתודעה של כל ישראלי (ושל כל מי שטייל אי פעם בישראל) בתור פריט הריהוט המושלם לישיבה בחוץ, לפיקניקים, לאכילה בחוץ, למנגלים וכדומה. קשה עד בלתי אפשרי לדמיין את הארץ היפה שלנו בלי שולחנות קק"ל. במאמר זה ננסה להבין את סוד הקסם של שולחן קקל, ונעזור לכם לבחור את השולחן המתאים ביותר לצרכים וליעדים שלכם.

 

שולחן קקל כאמור מורכב משולחן רגיל ומשני ספסלים המחוברים אליו באופן קבוע. התוצאה היא פריט ריהוט אחד אשר מאפשר ישיבה ואכילה גם יחד. תסכימו איתנו שמדובר בפריט ריהוט מאוד שימושי, חסכוני ונוח. למעשה, כאשר אתם מגיעים למקום בו מוצב שולחן קק"ל, נחסך מכם הצורך להביא עמכם כיסאות, שולחנות או ספסלים.

 

מעבר לכך , שולחן קקל ישר מזמין לישיבה עליו. יש בו משהו, אולי משהו קסום, אשר ישר גורם לכל אחד, מבוגר או ילד, לרצות לשבת עליו. נראה לנו כי מדובר למעשה בסוד הקסם של הספסלים, אשר נמצאים במקומות רבים כל כך בחיינו – בפארקים, ברחובות, בגינות ציבוריות, בבתי המשפט, בבתי הכנסת, בכנסיות וכדומה. משהו בספסלים תמיד מושך אותנו לשבת עליהם, וכנראה שהמשיכה הזו התחברה יחד איתם לשולחן הקק"ל.

בחירה של שולחן קקל צריכה להתבסס על מספר גורמים. הגורם הראשון הוא איכות החומר. חשוב שיהיה מדובר בעץ מלא, ברמת גימור גבוהה ובאיכות גבוהה. גם העץ המלא קשור בסוד המשיכה של שולחן קקל, וברצון שלנו ישר לשבת עליהם ולהשתמש בהם. יש איזשהו חיבור סודי בין האדם לבין העץ, אשר גורם לכל אחד להעריך עבודה יפה ואיכותית מעץ.

שנית, חשוב להקפיד על העיצוב. לרוב, העיצוב הפשוט והסטנדרטי יספיק ויעשה את העבודה היטב, אבל לעתים יש דרישות אחרות וחשוב לרכוש שולחנות שיתאימו לכך.

יש גם שולחנות קק"ל שעשויים מבטון אדריכלי, כמובן שהם עמידים מאד גם בפני תנאי מזג אוויר ונדליזם וגניבות..

שולחן
קק"ל

שולחן קק"ל 1.80 מ'

שולחנות קק"ל לחצר

שולחן קק"ל עם משענת גב

שולחנות פיקניק מכל הסוגים והמידות – אנו נייצר בשבילכם שולחן גם במידות לא רציונליות

שולחנות לחצר

שולחן קקל

שולחנות קק"ל -השולחן הכי ישראלי שיש

שולחן קק"ל או שולחן פיקניק, איך שלא תקראו לזה, שולחן קק"ל נמצא כמעט בכל מקום אפשרי בארץ, אם זה בחופים או בפארקים, אין דבר כזה שמישהו אצלנו בארץ לא ישב על שולחן קק"ל מתישהו בחיים שלו.

שולחן פיקניק דגם קק"ל ידוע בעיקר בגלל הספסלים שמחוברים אליו משני צידיו.

שולחן קקל יכול להמצא בבתי ספר, פארקים, חופים, מדשאות, אפילו גינות פרטיות.

השולחן קק"ל הוא שולחן מאד פרקטי, שתמיד קל לנהל עליו ארוחה עם ילדים או חברה.

שולחן קק"ל לילדים

אנו מייצרים שולחנות קק"ל לילדים כל מיני מידות, שולחן קק"ל לילדים מתאים לגני ילדים, בתי ספר ובתים פרטיים.

שולחן קק"ל נגיש

שולחנות קק"ל נגישים תוכלו למצוא אצלנו במגוון גדלים וצבעים

לכל שאלה ובקשה אפשר ליצור קשר

Add to cart