מגוון רהיטים לעיצוב הבית: פינות אוכל, מזנונים, כסאות, מעמדים לטלוויזיות, ויטרינות עוד.
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות אוכל מעוצבים באיכות גבוה ובהתאמה אישית לצרכים שלכם!

פינות אוכל

פינות אוכל הן היום חלק בלתי נפרד משגרת החיים היומיומית ומעיצוב הפנים של הבית. בעידן המאה ה-21, פינות האוכל אינן עוד בעלות תפקיד פונקציונלי בלבד, אלא הן חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי והאמירה האסתטית האישית של בני הבית. בעבר היו צנועות מאוד, בעלות מראה אחיד פחות או יותר וכמעט לא מושקעות.

שכן, פינות אוכל שימשו למטרה אחת בלבד – לארוחות היומיומיות או לארוחות המשותפות בסופי שבוע ובחגים. במציאות המודרנית השתנו "פני הדברים" מקצה לקצה, כאשר הן הפכו "ללב ללבו" של הבית, ההיצע בתחום גדל ונוסף גם השיקול האסתטי, שהיום חשיבותו איננה נופלת מחשיבות שיקול הנוחות.

עולם שלם של אפשרויות

פינות אוכל מורכבות היום, כמו בעבר, משולחן אכילה בגדלים שונים ומסדרה של כיסאות תואמים. מעבר לכך, כמעט ולא ניתן למצוא דמיון בין האפשרויות הקיימות היום בשוק פינות האוכל ובין האפשרויות שהיו קיימות בתחום בימיה הראשונים של המדינה ואפילו בשנות ה-70 וה-80.

היום ניתן למצוא ממגוון של חומרים ובאינסוף עיצובים. פינות אוכל כפריות מעץ מלא, בשילוב עם שולחן זכוכית, אקסקלוסיביות בעיצוב מיוחד ומחומרי גלם משובחים, פינות אוכל פינתיות וקטנות ועם שולחן נפתח הן רק חלק קטן מהאפשרויות הרבות הקיימות בענף רהיטים זה.

יתרה מכך, ניתן היום לבחור שולחן בנפרד וכיסאות בנפרד, ולעצב מהם פינת אוכל פחות שבלונית ויותר מקורית. כמו כן, קיימת היום גם אפשרות להזמין כאלו בעיצוב אישי. משמעות הדבר היא, שאם חשקה נפשכם בפינת אוכל מיוחדת, המעוצבת בדיוק לטעמכם האישי, תוכלו לממש את החלום ולהזמינה אחת לאחת בהתאם לדרישותיכם.

סוף מעשה במחשבה תחילה

במציאות שכזו ולנוכח הגיוון העצום המוצע למכירה בשוק, ההחלטה במה לבחור היא לעיתים קשה ביותר. אך אל תתנו להיצע הגדול לבלבל אתכם. ישנם שני שיקולים חשובים בבחירת פינות אוכל, כמו בבחירה של כל ריהוט אחר – שיקול הנוחות ושיקול העיצוב. לכן, לפני קניית חשוב מאוד לעשות "עבודת הכנה" קלה.

בשלב הראשון, עליכם להגדיר צרכים שימושיים פוטנציאליות עבורכם – מספר בני הבית, התקציב העומד לרשותכם, הרגלי האירוח וחלל פינת האוכל הם כמה מהשיקולים בהקשר זה. לאחר הגדרת הצרכים השימושיים שלכם, תוכלו לעבור לשלב הבא – שלב השיקולים האסתטיים. בתחום העיצוב של פינות אוכל מומלץ מאוד לתת את הדעת על כמה נושאים חשובים.

מומלץ להתאים אותה למראה ולעיצוב הכללי של הבית, להתאים אותה גם למבנה חדר האוכל המיועד, לבחור בחומרי גלם עמידים ולעבור על קטלוגים של פינות אוכל. אם תקפידו על כללים אלה, מובטח לכם, כי פינת האוכל בה תבחרו תהיה מושלמת ובדיוק כמו שרציתם.

Add to cart