דקים

דק עץ -דק סינטטי

בניית דקים מעץ – שחזור דק קיים – בניית דק סינטטי

דקים מעץ

עבודה בפריסה ארצית

 • 050-377-7817
 • roi@elgalil.co.il

דקים מעץ

אם אתם תוהים איך תוכלו לעצב בצורה יפה יותר את הבית שלכם ואם אתם רוצים שהגינה שלכם תיראה יותר יוקרתית ויפה, דק מעץ זה הפתרון. זה לא במקרה שהיום אפשר לראות דקים כאלה בעוד ועוד בתים פרטיים, ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם תשמחו מאוד מדק כזה. אצלנו בחברת טכנועץ תוכלו לקבל שירות מלא בתחום, אשר כולל את כל השלבים שצריך לעבור עד בניית הדק.

בוחרים את העץ

כשמדברים על דקים מעץ לגינה או לבית הפרטי צריך לשים לב לכך שיש אפשרויות שונות. לכן כדאי תחילה לבחור את העץ שבו רוצים לעשות שימוש, וכדאי לדעת שלכל עץ יש יתרונות אחרים:
– עץ אורן פיני
– עץ טיק בורמזי, טיק ברזילאי או טיק אפריקאי
– דק בקבוק
– דק סינטטי
אחרי שמכירים טוב יותר את האופציות הקיימות ניתן לבחור את העצים המתאימים, וחשוב לשים לב גם לשאלת העמידות שכן המטרה היא להתקין היום דק שיוכל להחזיק מעמד לשנים.

בנייה חכמה

יש אנשים שטועים וחושבים שלבנות דק מעץ, או מכל חומר אחר, זה לא עניין של מה בכך כי בסך הכול מדובר על הנחת מספר עצים אחד על יד השני. חשוב לדעת שבפועל זה בכלל לא כך כי צריך להכין את הקרקע וגם לבחור את העצים הכי טובים שיש. כל הדברים האלה משפיעים על השאלה לכמה זמן ניתן יהיה ליהנות מהדקים והאם הם יחזיקו מעמד לשנים או לא, ולכן זה ברור: עדיף להזמין את המומחים לביצוע המשימה.

דק עץ
דקים
דקים מעץ

בניית דק עץ

דקים
חידוש דק
דקים

דקים

רוצה לבנות דק בגינה שלך?
מקצועיות זה משהו שאתה לא יכול להתפשר עליו?
רוצה לדעת בדיוק מה אתה הולך לקבל?

שלב ראשון – תכנון

תכנון נכון חוסך כסף רב , במיוחד של חומר, דקים אינם מגיעים בדיוק לפי שטח הגינה וצריך לדעת לקחת את המידה הקרובה ביותר לשטח הגינה כדי לחסוך בבלאי של החומר. תכנון גם מתייחס לעיצוב השטח, התאמה של הדק ומתן פתרונות מעשיים על פי תקציב.

שלב שני – הקמת תשתית

ברוב המקרים הנחת התשתית נעשית על אדמה, לכן ההתקנה יותר מסובכת ודורשת ניסיון ומקצעיות , המרווח בין הקורות משתנה בהתאם לסוג הדק וחשוב להקפיד על רווחים מומלצים.

הרווחים המומלצים הם:

 • דק איפאה – המרווח בין הקורות יהיה כל 40 סנטימטר
 • דק קומרו – המרווח בין הקורות יהיה כל 40 סנטימטר
 • דק אורן – המרווח בין הקורות יהיו בין 55 65

מדוע חשוב לבצע התקנה מקצועית

מה שגורם לדק לקבל עיוותים זה רק התקנה לא מקצועית , בין אם העבודה נעשתה ע"י אדם שאין לו את הניסיון בבניית דקים, או ניסיון לחסוך בעלויות החומרים ע"י:

 • קיצוץ בעץ התשתית
 • ברגים לא איכותיים

בניית דקים – חשיבות הברגים

ברגים לא איכותיים יישברו ולא יספקו מספיק לחץ על הדק , מה שיגרום לדק להתרומם ויהיה הוכחה שבניית הדק נעשתה באופן חובבני, ברגים איכותיים (מהאיכותי ביותר):

 • ספקס
 • טורקס
 • וכל השאר

ברגי ספקס וטורקס מיועדים לבניית דקים וכל סוג אחר של ברגים שיותקן אצלכם בגינה יצביע על התקנה לא מקצועית.

כמה דברים נוספים חשובים בקשר לבנייה

אם מדובר בהתקנה על אדמה חשוב להניח יריעות שחורות כדי למנוע צמיחת עשבים שימון הדק – השמן האייכותי ביותר הוא שמן "פלוד" ואחריו "בונדקס" אם מדובר ב – דק אורן חשוב שהשימון יתבצע בסיום האיפרגנציה

דקים – איכות ומחירים

כל הדקים שנמסרים ללקוחותינו הינם האיכותיים ביותר, אין פשרות במקרה הזה, אין אצלנו משחקים של עובי העץ: האם הוא ברוטו או נטו, דק אורן 33 מילימטר זה דק אורן 33 מילימטר , לקוחותינו נהנים מתכנון אדריכלי חינם בביתם ומקבלים את השירות המקצועי ביותר. אנו מספקים אחריות מלאה למשך 3 שנים על כל התקנת דק.

התקנת דק סינטטי

פה התכנון צריך להיות סופר מקצועי, דק סינטטי מגיע באורך של 6 מטרים בלבד, הברגים בדק הסינטטי הם ברגים נסתרים וחשוב להקפיד על מחברים מקצועיים.

התקנת דק איפאה ודק קומרו

להתקין דק איפאה וקומרו קשה יותר כיוון שהעץ מאוד חזק, חשוב לקדוח חורים עם מקדחה מקצועית! אחרת, הקידוח לא יהיה נקי וישאיר סימני עץ ראש הבורג, מה גם שרוב הסיכויים הם שמקדחה לא מקצועית תתקלקל דיי מהר.

לסיכום

על מנת שלא תצטרך לפרק את הדק בעוד כמה שנים ולהתקין חדש , חשוב לבצע את ההתקנה באמצעות חומרים איכותיים וחזקים, חייב לשמור על מרווח תיקני ולהקדיש קודם כל את תשומת הלב לאיכות ההתקנה. לקבלת ייעוץ מקצועי אתה מוזמן לצלצל ונשמח לענות על כל שאלה…

לפגישת ייעוץ ותכנון לגינה שלך חייג עכשיו 050-377-7817

בניית דקים

התקנה מהירה ע"י צוות של מקצוענים אמתיים בתכנון והקמת גינות פרטיות – מספקים ללקוח את כל הפתרונות במקום אחד במחיר תחרותי ואטרקטיבי – תמיד!

חידוש דק עץצביעת דקיםליטוש דקיםהקמת דק עץשימון דקים

דק עץ אורן

דק אורן עץ אורן הוא אידאלי לבניית דקים, תמיד זמין קיים כמעט בכל פרופיל , ויחסית לשאר העצים גם זול יותר, ניתן לגוון לכל צבע אפשרי...

דק עץ איפאה

דק עץ איפאה איפאה הוא עץ חזק וצפוף, תמיד אם רוצים לעשות דק עם עמידות גבוהה משתמשים באיפאה.

דק עץ קרולינה

עץ קרולינה הוא עץ יפה מזכיר קצת את האורן אבל אין לו עיניים למביני דבר, לא תמיד זמין וגם יחסית זול יותר מאיפאה וחבריו...רמה אחת יותר גבוהה מעץ אורן עם מראה מרשים ויוקרתי

דק סינטטי

דק סינטטי עמיד ללא צורך בטיפול לאורך שנים

דק עץ טיק

דק מעץ טיק בורמזי יוקרתי ואיכותי

דק צף

בניית דק צף בכל מקום אפשרי

בניית דק עץ איפאה

דק איפאה

את משטחי הדקים אנו מכירים ממקומות רבים, החל מסלונים וחדרי בית בהם מותקנת רצפת דק, משטחי דקים המוצבים בחצרות ובסמוך לבריכות פרטיות וציבוריות כאחד, פלטפורמות בגינות ועוד מגוון נוסף של דוגמאות לשימושים בדק. בשנים האחרונות, הפך דק האיפאה לאחד הדקים הפופולריים והנפוצים במדינת ישראל, כפי שיבואר בהמשך.

עץ האיפאה

כאמור, בעת האחרונה ניתן להבחין ביותר ויותר ישראלים אשר בוחרים בעץ האיפאה לייצור דקים. עץ האיפאה גדל במדינות מרכז ודרום אמריקה, והוא מצוי בעיקר ביערות גשם. עצי האיפאה ניחנו בגובה רב כאשר לעיתים הם עשויים לעבור את רף חמישים המטרים, הם נחשבים לחזקים ויציבים וצבעם הינו חום כהה. השימוש בעץ האיפאה כחומר גלם נפוץ בישראל ובחו"ל, בתור בסיס לבניית דקים, רהיטים ועוד.

דק איפאה – יתרונות מול חסרונות

בעת בחירת חומר הגלם לייצור הדק, מומלץ לעיין ביתרונות דק איפאה:

–          עמידות: עץ האיפאה גדל כאמור ביערות הגשם במדינות דרום אמריקה, ומטבע הדברים הוא רגיל לגשמים ומזג אוויר לח. הודות לכך, עץ האיפאה עמיד בפני מים, לחות ושאר נזקי מזג אוויר.

–          חוזקה: צפיפות החלקיקים בעץ האיפאה הינה גבוהה, ובשל כך הוא מציג קשיחות חוזקה ויציבות. אלו תורמות לדק מפני אי – אלו חבטות, שריטות, סדקים או פגיעות אותן עלול לספוג הדק עם הזמן. נוסף על כך, ניתן להציב על דק איפאה משקלים כבדים במיוחד, דוגמת ריהוט עץ, כורסאות וכדומה.

–          עיצוב: צבעו של דק איפאה הינו חום כהה, הוא משתלב נהדר עם פריטים רבים בבית, ומוסיף למראה הטבעי והאותנטי הקיים בגינות וחצרות.

–          תחזוקה: בניגוד לדקים העשויים מעצים שונים, תחזוקת דק איפאה הינה פשוטה וקצרה במיוחד.

–          חיסכון במים: לא אחת דק איפאה מהווה תחלופה להצבת הדשא המסורתי בגינה. כצפוי, דק איפאה לא זקוק להשקיית מים, ובאופן ישיר נחסכות כתוצאה מכף כמויות מים רבות ואף הוצאות כלכליות גבוהות ללא פגיעה באווירה הטבעית שבגינה.

חשוב להדגיש שמחירם של דקים עשויים איפאה נחשב גבוה בהשוואה לדקים אחרים, ושצבעו עלול להתכהות כעבור זמן רב כתוצאה מחשיפה לשמש.

דק סינטטי חזק

התקנה מהירה ע"י צוות של מקצוענים אמתיים בתכנון והקמת גינות פרטיות – מספקים ללקוח את כל הפתרונות במקום אחד במחיר תחרותי ואטרקטיבי – תמיד!

דק סינטטי איכותי

מחפש דק מחומר סינטתי איכותי למרפסת או לגינה שלך?
רוצה דק ששומר על המראה שלו ולא דוהה עם הזמן?
זאת ועוד, רוצה לקנות דק סינטתי במחיר המשתלם ביותר?

יתרונות

 • לא תצטרך לתחזק אותו.
 • שומר על המראה שלו בכל אקלים.
 • הדק לא משנה את צורתו.
 • אינו יכול להישבר או להסידק.
 • מים לא הורסים את הדק ואינם חודרים אליו.
 • אינו מושך אליו חרקים מזיקים או תולעים.
 • 25 שנות אחריות!

אנו שמחים להציג בפניך את הדק האיכותי והחזק בעולם, הדק מגיע עם שנות אחריות רבות וזה אומר בעצם הכל. הדק מיוצר בארצות הברית ועומד בכל התקנים המחמירים ביותר. לא תצטרך לשמן אותו בכל חצי שנה, הדק לא מתכווץ בחורף ולא מתרחב בקיץ. תוכל להפסיק לחשוש מכך לחלוטין לאחר שיותקן אצלך דק מחומר סינטטי בגינה.

מראה הדק

מראה הדק הנו אחיד, כיוון שהדק אינו מיוצר מן הטבע ניתן לבחור את הדק בצבעים נוספים על פי בחירה, הדק משתלב נהדר בגינה והאורחים שלך לא ישימו לב שמותקן אצלך דק מחומר סינטטי בגינה. גם דק איפאה נחשב לדק מצוין, דק האיפאה הוא בעצם הדק האיכותי ביותר מבין כל הדקים הטבעיים, אך עדין צריך לטפל בו ולשמור עליו שלא ינזק. דק מחומר סינטתי לעומת זאת שומר על המראה שלו בכל תנאי, גם לאחר 5 שנים הוא יראה בדיוק כמו שהוא נראה ביום ההתקנה.

דק סינטטי – צבעים לבחירה

תוכל לבחור מבין צבעים שונים של דקים סינטטיים ולהתאים את הצבע בדיוק לגינה שלך, מעונה לעונה המראה של המוצרים הסינטטיים לגינה הולך ומשתפר, קולקציית השנה כבר הגיעה והיא יוקרתית ויפה מתמיד.

 

לבירור וקבלת הצעת מחיר חייג 050-377-7817

Add to cart