גדרות וחיפויים

גדרות וחיפויים שונים שעשויים מעץ נושאים בחובם כמה וכמה יתרונות חשובים. בין היתרונות של גדרות וחיפויים ניתן למצוא:

  • הגנה דקורטיבית – בעוד שחיפויים של קירות ומשטחים שונים מספקים עיצוב יפה וגם הגנה מפני שחיקה או קורוזיה, גדרות וחיפושיים מעץ נאות מספקות תחושה של ביטחון והגנה בזכות יצירת מתחם היקפי ראוי וגם נעים לעין.
  • בית בסגנון כפרי – גדרות וחיפויים מסוגי עץ שונים עושים פלאים בבית בזכות האווירה הכפרית שהם מקנים. זה מושלם לשילוב עם מטבחים במראה כפרי, זה מושלם בבתים פרטיים ומתאים מאוד גם לדירות מעוצבות, למראה שאיננו שבלוני או סטנדרטי.
  • סביבת עבודה מעוצבת – גדרות וחיפויים מעץ מתאימים מאוד גם ליצירת סביבת עבודה מעוצבת, בין אם מדובר במשרד, בין אם מדובר בפינת עבודה ביתית ובין אם מדובר בקליניקה, חדר טיפולים או אפילו חדר המתנה המיועד ללקוחות או למטופלים.
  • אווירה נכונה בגינה – גדרות וחיפויים מעץ איכותי ושילובם בצורה נכונה יכולים ליצור את האווירה הנכונה גם בגינה. עיצובי עץ טבעי או מעובד מסייע לשמר תחושה של טבע, יופי והרמוניה מיוחדת שלא ניתן לקבל כאשר עושים שימוש בחומרי גלם אחרים. כמו כן יכול לעזור לייצר אווירה של פרטיות על ידי הסתרה של הגינה מהשכנים או מהרחוב.
  • גדרות וחיפויים ליצירת שינוי אווירה – באמצעות גדרות וחיפויים עשויים עץ טבעי תוכלו לייצר שבירת קו עיצובי וקו אווירה. כמו בשיטת העיצו Open Space בה חלל הבית פתוח והחלוקה בעזרת חיץ חלקי כדוגמת גדרות וחיפושיים מסוגים שונים. על ידי שימוש בגדרות וחיפויים מחומרים ממוחזרים גם הגדר או החיפוי מקבלים משקל והשפעה על האווירה הנוצרת ולא רק משמשים חיץ בין חלל אחד לאחר.
  • גדרות וחיפויים לתחושת הגנה – מחוץ לבית אם אין לכם גדר יצירת גדרות וחיפויים מסביב לכל הבית תיצור תחושה אינטימית ומוגנת מפני הסביבה החיצונית. במידה ויש גדר אך היא פתוחה ומרווחת ניתן לחפות אותה בעץ ממוחזר או מכל סוג עץ שתחפצו וכך לייצר תחושה אינטימית יותר ומופרדת מהסביבה החיצונית
Add to cart