אדניות עץ

פיזור אדניות עץ בתוך הבית או מחוצה לו בגינה יזרים אליו אנרגיה וחיוניות, יוסיף לו צבע ויאפשר לנו לנשום אוויר טהור ונקי יותר. כיצד לבחור אדניות עץ? אילו שיקולים יש לקחת בחשבון? כמה טיפים לפניכם.

טיפים בבחירת אדניות עץ לגינה או לבית:

1. ניתן למצוא אדניות עץ במגוון רחב של מידות ועלויות. לגדלים שונים של אדניות יש מחירים שונים, ועל כן יש להגדיר קודם כל את התקציב. מחיריהן של אדניות עץ יכולים לנוע מכמה עשרות שקלים בודדים ועד כמה מאות שקלים, ויש לבחור את המוצר, קודם כל, בהתאם ליכולות הכלכליות.

2. בהנחה שהתקציב הקיים אינו מוגבל מאוד, יש לרכוש אדניות עץ בהתבסס על מידות המרחב שבו הן אמורות להיות ממוקמות. אדנית עץ שאמורה להיות מוצבת בפינה קטנה בסלון צריכה להיראות שונה מבחינת צורה וגודל מאדנית שעתידה להיות ממוקמת בחצר.רצוי לחשוב מראש היכן אמורה האדנית להיות ממוקמת, כדי לבחור בדיוק את הגודל והצורה המתאימים.

3. אדניות עץ יכולות להיות מיוצרות ממגוון רב של עצים. אם אתם חובבים סוג מסויים של עץ, רצוי לרכוש אדנית שיוצרה מסוג העץ האהוב עליכם. כך, תוכלו להשיג שתי ציפורים במכה: גם להכניס קצת טבע וירוק הביתה, וגם לשלב בעיצוב שלו את סוג העץ המועדף עליכם.

4. רצוי לוודא שהעצים מהן מיוצרות האדניות עברו טיפולי איטום כנגד מזיקים וריקבון. אתם לא רוצים לחוות אכזבה, כאשר כמה חודשים ספורים לאחר רכישת האדנית, העץ יתפורר בשל מזיקי עץ ש"חיסלו" אותו לגמרי

Add to cart